03 Ağustos 2013

Boyner Ayakkabı Rahatsız!

07.06.2013 tarihinde Boyner mağazacılıktan babam için Nike marka bir spor ayakkabı aldım. Satıcının ısrarlı tavrı sebebiyle bizi yönlendirdiği modelde karar kıldık. Tercihimiz rahat ve esnek bir modeldi. Babam ayakkabıyı sadece 2 gün giyebildi. Topuk kısmı o kadar sert bir malzemeden üretilmiş ki adamın topuğu ve ayak bilekleri yara bere içinde kaldı.

Daha sonra ayakkabıyı iki günde ben giydim aynı şey benimde başıma geldi. Mağazaya başvurdum ayakkabıyı Nike'a yolladılar. Bizim ayaklar yara bere içinde. Mağazadaki arkadaşlar daha öncede benzer şikayetler aldık diyor. Bende tüketici mahkemesine başvurdum. Bir daha Boyner mi Nike mi asla. Bu kadar ilgisiz vurdumduymaz bir mağaza görmedim.

Sadık 76 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Merhaba; Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön