03 Mayıs 2013

Boyner Aldığım Aynı Marka Pantolonları Hasarlı Çıktı!

Boynerden aynı dönemde cotton bar marka aynı model değişik renklerde 3 adet pantolon aldım. bunlardan bir tanesinin çok kısa bir süre sonra fermuarı patladı. yaptırtmayı düşünürken bir diğerinin de aynı şekilde fermuarı patladı. yani fermuarlar bozuldu. 2. pantolonda da aynı sorun çıkınca boynere götürdüm.

Kontrol edip bilgi vereceklerini söylediler. bugün aradılar benden kaynaklanmış. ben bozmuşum fermuarı. hayatım boyunca giydiğim hiç bir pantolunun fermuarını bozmazken iki tanesini bozdum ikisi de boynerden aldığım pantolonlar ben bozmuşsam bile bu ürünün kalitesiz olduğunu gösterir.

Sami 65 Okunma

Cevaplar

  • Sami 05 Mayıs 2013

    Ürün elektronik bir ürün değil. Benden bile kaynaklansa tadilatının yapılması gerekirdi. Ürün çok kalitesiz olduğu için olacak ki hayatımda giydiğim tüm pantolonlar içinde sadece bunlArın oda aynı marka fermuarını bozdum.

  • Boyner Temsilcisi05 Mayıs 2013

    Merhaba; Konu hakkında ilgili şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün alınarak tüketicinin yönlendirmesi doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucunda üründe herhangi bir üretim hatasının olmadıgı belirlenmis ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Bilginize… Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön