15 Mayıs 2013

Boyner 20 Gün Kullanılan Ayakkabının Hazin Sonu!

Capitol Boyner mağazasından bir ayakkabı aldım. AVM'de ayakkabı markasının kendi mağazası olmasına rağmen boynerden aldım. 20 gün sonra iade etmek istedim. Sebebi, ayakkabının dikiş yerlerinde her sabah bembeyaz izler belirmesi kireç gibi, un gibi, toz gibi iğrenç bir şekil alması. Ayakkabıyı hafif nemli bezle siliyorsunuz 2 saat içinde aynen beyazlıyor.

2. kez teste gönderdik. İlkinde nemli bezle ayakkabıyı silmenin deformasyona yol açacağı söylendi. İkinci testin sonucunda ise açıklama dahi yoktu. Ürün destek servisinin yetkilisi bir bayanla muhatap olduğumda ise ilginç bir teşhis koydu"deterjan sıkışması" kötü bir ilgisizlik. 2 test için de kendim arayıp öğrendim kimse de aramadı.

Cihan 48 Okunma

Cevaplar

  • Cihan 20 Mayıs 2013

    Kopyala yapıştır cevaplarla müşteri ilişkileri yürütülmüyor malesef.

  • Boyner Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Merhaba; Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön