Boyner 1 Kere Aldığım Ürünün Ücreti Kartımdan 2 Kere Çekildi...

Mesut B. |

19.05.2016 tarihi gecesinde bir ürünün siparişini vermek üzere kart numaramı girip onay verdim fakat site beni "siparişiniz tamamlandı" sayfası yerine alım işleminin en başına tekrar gönderdi. Bende alım işlemlerini tekrarlayıp onay verdim ve tamamlandı mesajı karşıma çıktı. Fakat sonrasında kredi kartıma baktığımda ürün bedeli kartımdan 2 kez çekilmişti. Müşteri hizmetlerini aradım merkeze ilettik demelerine rağmen herhangi bir sonuç çıkmadı ve alışveriş bedeli 2 kez ekstreme yansıdı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sanal Market İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut B.
  06 Haziran
  11:29

  Bugün itibariyle fazla çekilen miktar hesabıma yatırılmıştır

 • Mesut B.
  04 Haziran
  00:31

  Tarafımla irtibata geçilmiş ve yalnızca gerekli yere bildirdik iadeniz yapılacak denilmiştir. İadem henüz yapılmamıştır. Yapıldığı anda bilgilendirmesini buraya yapacağımı firmaya bildirmek isterim.

 • 03 Haziran
  17:58

  Merhaba Mesut Başoğlu,​

  Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,
  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Mesut B.
  03 Haziran
  17:44

  Beni kayıtlı irtibat numaramdan gün içerisinde hiçkimse aramamıştır. Telefonum günboyu açıktı. Yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen

 • 03 Haziran
  14:49

  Merhaba Mesut Başoğlu,

  Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım.

  Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman online@boyner.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,
  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi