14 Ekim 2016

Boyner 1 Hafta Sonra İptal.

06.10.2016 tarihinde verilen sipariş 6. Gününde hala "hazırlanıyor" aşamasında görününce kendileri arama zahmetinde bulunmayınca Boyner'i aradık. İlk aramada üç üründen birinin tedarik edilmeye çalışıldığı bilgisini alınca, diğer ikisini göndermeleri talebimize olumlu yanıt verip, ertesi gün bizimle temasa geçeceklerini belirttiler. Ertesi gün kendileri aramayınca tekrar aradık.

Bu sefer ilk başta tedarik edildiği söylenen ürünün, tedarik edilmediği ilk görüşmedeki temsilcinin yanlış bilgi verdiği söylendi, ama ürünlerin hala tedarik edilmeye çalışıldığı eklendi. Tabi bir küçük bir şaşkınlık yaşamakla beraber, hediye edilmek üzere sipariş edilen ürünlerin gecikmeli olsa da elimize geçeceği umuduyla tekrar beklemeye geçtik.
Bugün taraflarınca aranarak ilkinde tedarik edildiği söylenen ürünün siparişini iptal etmek için onayımı istediler. Vermeyip de ne yapacaktık!

Tuğba 89 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba18 Ekim 2016

    Hikaye devam ediyor... Üç üründen ikisi bugün elimize ulaştı. Ne yazık ki özenle paketlenip üzerine gerekli uyarı etiketlerin yapıştırılması gereken ürün gurubunda yer alan ayna alelade bir pakette (yalnızca aynanın boyutlarında hiçbir koruyucu malzeme olmadan) gönderilince kırılmış olarak kargo şubesine ulaşmış. Beni arayarak içinde ne olduğunu sorunca ayna dediğimde tahmin ettiklerini söylediler. Ürünü geri gönderdik. Olan bizim hediyelere oldu. Ve bütün bunlar için hiçbir telafi etme zahmetine girmediler bile. Halbuki Boyner'den başka yerden bu ürünleri pekala alabilirdik. Hem zaman hem para hem de mutluluk kaybı...

  • Boyner Temsilcisi15 Ekim 2016

    Merhaba Tuğba B., Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım. Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman [email protected]’den ulaşabilirsiniz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön