29 Ağustos 2013 #1982512

Botanikecza.com'da Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Botanikecza.com sitesinden almış olduğum bir adet spreyin yarısının boş olması sebebiyle müşteri temsilcisini aradığımda müşteri temsilcisi artistlenerek telefonu suratıma kapattı, bu firmanın satış sonrası desteği sıfırdır.


Her ne kadar internet sitelerinde müşteri memnuniyeti önemlidir falan diyerek reklam yapsalar da iş ürünü satana kadar, ürünü satıp ödemeyi aldıktan sonra müşteriyi tınlamıyorlar!

Tarık 894 Okunma

Cevaplar

  • Botanikecza.com Temsilcisi03 Eylül 2013

    BotanikEcza.Com kurucu ve danışmanları eczacı ve doktor olup, Türkiye'nin en güvenilir kişisel bakım ürünleri e-ticaret sitesidir. Müşteri memnuniyeti dürüstlüğünden hiçbir zaman ödün vermeyen BotanikEcza.Com kaliteli bir hizmet ile Türkiye'de milyonlarca insanın güvenerek alışveriş yaptığı etik çalışan büyük bir firmadır. Ürün değişimi için müşterimizle irtibata geçilmiştir. Müşterimizin yanlış anlaşılma sonucu yaşadığı problemden dolayı bir kez daha özür dileriz. BotanikEcza.Com kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti prensibinden ödün vermeden yüksek bilinç ve ticari ahlaka sahip kadromuz, müşterilerimizin isteklerini her zaman yerine getirip sorunların süratli bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön