15 Mart 2013 #1687397

Botanikecza.com Ürün Gelmiyor!

Bot09034t193739 sipariş numarası ile 09.03.2013 tarihinde bu siteden bir ürün aldım. Bir haftadır beklediğim ürün gönderilmedi. İlaç bu kardeşim eğer göndermeyecekseniz iptal edip paramı iade edin diyorum ses seda yok . Daha ne kadar bekleyeceğim anlamadım. Arıyorum ürünün bir tanesi depoda yok gelecek diyorlar.


Madem deponuzda ürün yok ne diye satışa koyuyorsunuz.madem yoktu elinizde telefon diye
bir şey var arardınız. Onu da yapmadılar insanlarla dalgamı geçiyorlar.Bu siteye yakışmadı sizin bu davranışınızı kınıyorum. Arkadaş tedarikçiden gelir dün için gönderirim demişti. Hala bekliyoruz
ilaç gelecek kullanacağız. Elimdeki de bitti.

Süleyman 416 Okunma

Cevaplar

  • Botanikecza.com Temsilcisi24 Nisan 2013

    BotanikEcza.Com kurucu ve danışmanları eczacı ve doktor olup, Türkiye'nin en güvenilir kişisel bakım ürünleri e-ticaret sitesidir. Müşteri memnuniyeti dürüstlüğünden hiçbir zaman ödün vermeyen BotanikEcza.Com kaliteli bir hizmet ile Türkiye'de milyonlarca insanın güvenerek alışveriş yaptığı etik çalışan büyük bir firmadır. Müşterimizin isteği üzerine tahsil edilen tutar kredi kartına iade edilmiştir. BotanikEcza.Com kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti prensibinden ödün vermeden yüksek bilinç ve ticari ahlaka sahip kadromuz, müşterilerimizin isteklerini her zaman yerine getirip sorunların süratli bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön