02 Nisan 2013 #1719886

Botanikecza.com Stoğunda Olmayan Ürünü Sattı!

Botanikecza. com dan 26. 03. 2013 tarihinde kükürtlü sabun ve şahtere otu siparişi verdim. 29 mart'ta arayıp ''sabunun temin edilemediğini söyleyerek başka sabun (zeytinyağlı) gönderelim'' dediler. Bir önceki siparişte de başka bir ürün için aynı durumu yaşadığımı belirterek istediğim kremin gelmediğini, gönderdikleri kremi ise kötü kokusundan dolayı kullanamadığımı belirttim.


Ürünü gönderin ancak bu da benim sizden yaptığım son alışveriş olur dedim. Cumartesi günü(29. 03. 2013) kargo elime ulaştı. Zeytinyağlı sabun ve 01. 04. 2013 son kullanma tarihli şahtere otu.
Temin edemedikleri kükürtlü sabun ise hala sitede satışta!

Şule 463 Okunma

Cevaplar

  • Botanikecza.com Temsilcisi24 Nisan 2013

    BotanikEcza.Com kurucu ve danışmanları eczacı ve doktor olup, Türkiye'nin en güvenilir kişisel bakım ürünleri e-ticaret sitesidir. Müşteri memnuniyeti dürüstlüğünden hiçbir zaman ödün vermeyen BotanikEcza.Com kaliteli bir hizmet ile Türkiye'de milyonlarca insanın güvenerek alışveriş yaptığı etik çalışan büyük bir firmadır. Müşterimizin satın aldığı ürün üretici firmadan kaynaklı problemden dolayı temin edilememiştir. Üretici firma adına müşterimizden bir kez daha özür diler firmamıza göstermiş olduğu anlayışa teşekkür ederiz. BotanikEcza.Com kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti prensibinden ödün vermeden yüksek bilinç ve ticari ahlaka sahip kadromuz, müşterilerimizin isteklerini her zaman yerine getirip sorunların süratli bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön