22 Mart 2013 #1699956

Botanikecza.com İndirimde Olan Ürünü Satın Aldım Elimizde Kalmadı Diye İptal Ettiler!

Botanikecza.com sitesinden 20. 03. 2013 tarinde Adet: 1,ÉEOSE - Eeose Kirpik Serumu 10 ml
Adet: 1, VICHY - Vichy Liftactiv Retinol Ha Göz 15 ml Kırışıklık Sorunlarında Yardımcı Göz Çevresi Bakımı ürünlerini aldım. Parasını ödedim. Ancak ertesi günü beni arayıp ilk ürünün ellerinde kalmadığını söylüyorlar ve iki ürünü de iptal ettiklerini söylüyorlar. Ben ürünün iptal edilmesini istemediğimi temin edilme süresini bekleyeceğimi bildirdiğim halde iptal ettiler.


ÉEOSE - Eeose Kirpik Serumu piyasada 98 tl iken 65 tl ye kampanya deyip ürünü sepetime atıp kartımla ödeme yaptıktan sonra satış sözleşmesindeki cayma hakkına ve ürünün teslimat ile ilgili haklara uymadığı gerekçesiyle şikayetçiyim.

Nadide 676 Okunma

Cevaplar

  • Nadide27 Nisan 2013

    Evet sağolsunlar aradılar özür mahiyetinde gönderdkleri 3-5 tl'lik çin malı içinde inci çıkmayan kolye gönderdiler eksik olmasınlar. Anlayış ve kalite ...

  • Botanikecza.com Temsilcisi25 Nisan 2013

    BotanikEcza.Com kurucu ve danışmanları eczacı ve doktor olup, Türkiye'nin en güvenilir kişisel bakım ürünleri e-ticaret sitesidir. Müşteri memnuniyeti dürüstlüğünden hiçbir zaman ödün vermeyen BotanikEcza.Com kaliteli bir hizmet ile Türkiye'de milyonlarca insanın güvenerek alışveriş yaptığı etik çalışan büyük bir firmadır. Müşterimizin satın aldığı ürün üretici firmadan kaynaklı problemden dolayı temin edilememiştir. Üretici firma adına müşterimizden bir kez daha özür diler firmamıza göstermiş olduğu anlayışa teşekkür ederiz. Müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmıştır. BotanikEcza.Com kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti prensibinden ödün vermeden yüksek bilinç ve ticari ahlaka sahip kadromuz, müşterilerimizin isteklerini her zaman yerine getirip sorunların süratli bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön