04 Eylül 2014

Botanikecza.com Stokta Olmayan Ürünleri Satıyor.

Bu site stoğunda olmayan ürünü stoğunda varmış gibi satarak insanları yanıltıyor. Alışverişi yaptıktan sonra mailine gelen bilgi mailinde temin ediliyor ibaresini görüyorsun ve direkt firma ile irtibata geçmek istiyorsun ama bu konuda seni aydınlatacak kimse yok firmada, zira çalışan kimse yok. Muhatap yok. Güvensiz bir site. Botanık ve ecza ile uzaktan yakından alakası bulunmamakta.

Özgür 2.847 Okunma

Cevaplar

  • Botanikecza.com Temsilcisi08 Eylül 2014

    BotanikEcza.Com kurucu ve danışmanları eczacı ve doktor olup, Türkiye'nin en güvenilir kişisel bakım ürünleri e-ticaret sitesidir. Müşteri memnuniyeti dürüstlüğünden hiçbir zaman ödün vermeyen BotanikEcza.Com kaliteli bir hizmet ile Türkiye'de milyonlarca insanın güvenerek alışveriş yaptığı etik çalışan büyük bir firmadır. Müşterimizin satın aldığı ürün üretici/ithalatçı firmadan kaynaklı problemden dolayı temin edilememiştir. Üretici/ ithalatçı firma adına müşterimizden bir kez daha özür diler, firmamıza göstermiş olduğu anlayışa teşekkür ederiz. BotanikEcza.Com kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti prensibinden ödün vermeden yüksek bilinç ve ticari ahlaka sahip kadromuz, müşterilerimizin isteklerini her zaman yerine getirip sorunların süratli bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Saygılarımızla. BotanikEcza.Com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için ne gerekiyorsa yapmaya devam ediyoruz. Herhangi başka görüş ve önerileriniz için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. [email protected] 444 4 996

  • Özgür08 Eylül 2014

    Ben bunca yıldır böyle bir firma görmedim

  • Özgür08 Eylül 2014

    Ürün 7-8 gün geçmesine rağmen elime ulaşmadı.Sözde Ankara firması diye çabuk geleceğini düşünerek bu alışverişi yaptım.Bu tür firmalar bizleri mağdur etmekte.Paramın bugün iade edilmesini müşteri temsilcisine ilettim.Param iade edilmezse tüketici mahkemesine durumu bildireceğimi bildirdim.İstediğiniz yere şikayet edebilirsiniz yanıtını aldım.Bunlar bu cesareti kimden alıyor??Nasıl bu şekilde bizim zor kazandığımız paralarımızı bu kadar kolay alıp vemiyor??Ben yarın tüketici mahkemesine giderek şikayette bulunacağım.Ürün bana gelmediği halde param iade edilmiyor olarak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön