01 Ağustos
#12360374

Botanik Ecza Ürün Orijinalliği Sorunu

Botanik eczadan progeny-f, promotil-men, ocean koenzim-q h ve miyositol-positive aldım. Eşim promotil-men i daha önce eczaneden alıp kullanmıştı botanik eczadan gelen suda dağılmıyordu kokusunda farklıydı. Benim kullandığım progeny-f içindeki balık yapının rengi daha açık renkti eczaneden aldığımdan, ocean koenzim-q h içinde nem tutucu yoktu ve ilaçların şekli bozuktu, miyositol-positive hapların üstü Tozlu gibiydi sanki kapsül içindeki ilaç dökülmüş gibi. Uzun lafın kısası ürünlerin orijinal olmadığını düşünüyorum.

Emel Emel 4.611 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Emel'in Teşekkür Mesajı05 Ağustos

    Umay ilaçtan (PROGENY-F) nazım bey, centox pharma ilaçtan ( promotil men) hatice hanım, orzox ilaç (ocean kozenzim qh) yetkilisi ve pharma positive ilaç ( miyositol positive) yetkilisi ile görüştüm. Pharma positive yetkilisi dışında diğerleri botanik ecza ile alışverişlerinin olduğunu söylediler. Pharma positive yetkilisi eczaneler dışında satış yapmadıklarını söyledi. Botanikeczadan murat bey kendi eczaneleri aracılığıyla bu firmadan alışveriş yaptıklarını belirtti. İlginiz için teşekkürler botanikecza

  • Emel02 Ağustos

    Dün Umay ilaçtan N** bey, Centox pharmadan H** hanım Orzox İlaç yetkilisi ve Pharma Positive yetkilisi ile görüştüm. Pharma Positive dışında diğer yetkililer Botanikecza ile çalıştıklarını söylediler. Sadece Pharma Positive eczaneler dışında kimseye satışımız yoktur dedi. Bende Botanik eczanenin bağlı olduğu bir eczane olabilir mi diye sordum bilemiyorum ama bizim Botanik ecza ile alışverişimiz yok dedi.

  • Emel01 Ağustos

    Şimdi firma yetkilisi M** bey ile görüştüm bana ürünlerin orijinal olup olmadığını firmaya sormam gerektiğini söyledi. Benim dışımda da orjinallikle ilgili soruları olanlar olduğunu söylediğimde onların yanıltıcı beyanda bulunduklarını o isimde müşterileri olmadığını söyledi. Ben Çorum da yaşıyorum Şikayetvar profilimde İstanbul görünüyormuş profil bilgilerime girip baktım belirtilmemiş yazıyor Şikayetvar çalışanları kontrol edebilirler mi? Bildiğim kadarıyla t. C. No... İle kayıt yapılıyor böyle bir şey yapılabilir mi?

Ziyaretçi Yorumları