Tolga sonuçtan memnun
Çözüldü
İptal Edilen Buzdolabı Siparişine Ait 57.390 TL İadesi Ve Ürün Alım Talebi

Tolga
20 Mayıs 11:13
180

| Boy | 1860 mm |
| Renk | İnox |
| Derinlik | 810 mm |
| Genişlik | 860 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 631 lt |
| Gürültü Düzeyi | 39 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 152 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | D |