Bosch Buzdolabının Buzluk Kokusu Ve Çözüm Beklentisi



Bosch marka buzdolabım sebzeleri çok hızlı çürüttüğü için uzun süredir ciddi sıkıntı yaşıyorum. Ürünü aldıktan bir süre sonra sebze ve yeşilliklerin normal süresinden çok önce bozulduğunu, yumuşadığını ve çürüdüğünü fark ettim. Yaklaşık 2 senedir bu sorun devam ediyor ve sebzeleri ne kadar dikkatli ...

10.08.2025'de Bosch yetkili bayisinden aldığımız kdn55nwe0n model buzdolabında, satın aldıktan çok kısa bir süre sonra sorun yaşamaya başladık. Tatile gittiğimiz için cihazı birkaç gün kullanamadık, ancak 26.08.2025 tarihinde eve döndüğümüzde soğutucu kısmındaki tüm ürünlerin donduğunu fark ettik. O...

Bosch KDN55NWE0N model buzdolabını 1 ay önce Bursa’dan satın aldım ve ürün geldiği günden beri sürekli aşırı soğutma yapıyor, gıdalarımı donduruyor. Sorun ilk günden itibaren devam ediyor ve buzdolabını kullanamıyorum. Yaşadığım problem nedeniyle defalarca Bosch yetkili servisine başvurdum. Servis ...
Nisan 2025’te Kırklareli Merkez Bosch Yetkili Bayii’nden KDN55NWEON model buzdolabı satın aldım. Aldığım günden bu yana buzdolabında sürekli sorunlar yaşadım. Sonunda, 22/08/2025 tarihinde ürün değişimi yapılarak yeni bir buzdolabı gönderildi ve eski ürün alındı. Ancak, yeni ürünün kurulumu için yet...

28 Temmuz tarihinde Bosch Bayraklı yetkili servisiyle buzdolabım için randevu oluşturdum. Randevu günü hiçbir bilgilendirme ya da arama yapılmadan, ha...

Bosch buzdolabını bir ay önce satın aldım, sebzeleri buz tutuyor. Raflardaki bölümü donduruyor. Müşteri hizmetlerini aradım, bir aylık buzdolabı için ...
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 745 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 453 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 db |
| Dondurucu İç Hacim | 118 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |