29 Ağustos 2013 #1981837

Bosch'un Sözde Garantisi!

Garantisi devam eden bulaşık makinesi için temiz yıkamama şikayeti için servis çağırdık . Adamlar geldi tuz haznesi açıkmış vs baştan sağma şeyler söyleyip makinede bir şey yok deyip ,bir de üstüne artık temmuzdan sonra parça değişimi olmamışsa her bakılan sorun için , servis 25 TL alacakmış.


Öncelikle 2 sene oldu bu bulaşık makinesini . Bosch gerçekten boş bir marka ,ürünün arkasında durmuyor , sürekli baştan savıyor. Bir de kalmış garantili olan cihazın sorununu baktırmak için benden 25 TL para istiyor. Bu şu demek ; benim malım garantili ama, garantisiz.

Mustafa 108 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa29 Ağustos 2013

    Sayın ilgili ne gibi işlemlerin başlatıldığını tarafımı bildirebilir misiniz lütfen.Ben bir şey yapıldığını sanmıyorum, sadece her şikayete standart cevap veriliyor.Pazartesi akşam mesai bitimine kadar bana geri dönüş yapmassanız hakkımı tüketici koruma derneği aracılığı ile kanuni olarak arayacağım. Sizlerin bir reklamı vardı, Robert Bosch'a ait şuan bu sözle tezat bir durum yaşanmaktadır ve benim bir gram güvenim kalmadı çünkü gerçekten BOŞ bir kurumsunuz.

  • Bosch Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön