20 Eylül 2013 #2022645

Bosch'un Garantisi İşe Yaramıyor!

1,5 yıl önce Bosch'tan çamaşır makinesi aldık. Aldıktan kısa bir süre sonra bir de +4 yıllık ek garanti yaptırdık. Geçen gün çamaşır makinesinin kapağı bir türlü açılmadı. Servis talep ettik. Bir gün sonra gelen servis yetkilisi, kapağın içindeki mekanizmanın kırılmış olduğunu ve bunun garanti kapsamında olmadığından ücreti karşılığında değiştirilebileceğini söyledi.


Servise mekanizmanın bizim normal kullanımımız nedeniyle kırılmasının garanti kapsamında olması gerektiğini, bu haliyle verilen garanti ve ek garantinin hiçbir kıymetinin olmadığını söylediysek de kar etmedi. Mecburen bedelini(180,00 TL) ödeyerek kapağın tamamı değiştirildi. Bosch müşteri hizmetlerinden de olumsuz cevap aldık.

Suphi 294 Okunma

Cevaplar

  • Suphi23 Eylül 2013

    Bosch birçok açıdan sınıfta kaldı ve asla bir daha bosch markası altında ne bir cihaz alır ne de kimseye tavsiye ederim. Bosch müşteri hizmetleri ve servisi markasının çok mu çok gerisinde.

  • Bosch Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön