27 Aralık 2013

Bosch'ta Yedek Parça Çok Pahalı!

Kullanmakta olduğumuz Bosch çamaşır makinemizin ön kapak açma mandalı kırıldı. Bu parça plastikten yapılma bir parça, bu parçanın kırık olmasına rağmen biz makinemizi kullanmaya devam edebiliyoruz; su, kaçırma, temassızlık, camında herhangi bir hasar yok. Görüntü kirliliğinden dolayı parçanın plastik kısmını müşteri hizmetlerinden talep ettim, onlarda beni ilgili servise yönlendirdi ama sıkıntı burada başladı; çünkü bahsettiğim kırık olan kısım için tamamen makinenin ön kapağının değiştirilmesi gerektiğini söylediler ve benden talep edilen ücret 220 TL. Şuanda mağdur durumdayım, çünkü 10 cm'lik max 50 TL tutacak bir ürünün 4 katı fiyatına diğer parçalarıyla değişmesi gereksiz.

Mucahit 867 Okunma

Cevaplar

  • Mucahit04 Ocak 2014

    Evimdeki bütün beyaz bosch mutfak aletlerine kadar! Bir daha ki beyaz eşya alışverişimde bosch u tercih etmemem gerektiğini anladım, çünkü çamaşır makinesi fiyatına plastik parçalarını değiştiriyorsunuz. Üstelikte sağlam olan bir cihazın sağlam olan parçasını üstündeki görüntü plastik kolu için tamamıyla yenilemeleri gereksiz ve mağdur edici!!! Aşırı yüksek fiyatlarla servis almak istemiyorsanız Bosch Marka ürün tavsiye etmiyorum!!!

  • Bosch Temsilcisi27 Aralık 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön