20 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2456266

Bosch Yeni Alınmış Ankastre Bulaşık Makinesi Servis Kurarken Mahvetti

Bosch Ankastre bulaşık makinesi aldım. Gerçekten çok kaliteli bir makine. Ancak 53065742 fis no ile gelen sözde teknisyen, kurulum sırasında makineyi mahvetti. Maddeler halinde yazmak istiyorum.


1) Montaj sırasında mobilyacı matkabı kullanıyordu.
2) Su gider hortumunu bıçakla kesti.
3) Montaj bilgilerinde yer alan, makine ile ambalaja konan önemli parçaları gerek yok diyerek toplam 3 parçayı takmadı. İkinci defa servis çağırdım onlar taktı.
4) Makineyi monte ederken yaptığı çalışma çok umursamazdı. Ona titiz olduğumu söyleyerek, daha özenli çalışmasını bekledim. Ancak aldığım cevap şuydu: ben hiç titiz değil.


Şaşkınlık içindeyim hala.

Onur 641 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler