11 Temmuz
#12252795

Bosch XXL Buzdolabı Kgn86Aı42N Sesi

30 Haziran'da Media Markt'dan aldım bu ürünü ve 9 Temmuz'da kurulum yapıldı ve ürün üzerinde ses seviyesi 40 desibel yazmasına rağmen ölçüm yaptık ve 46 desibel ses seviyesi. Mutfakta iş yapar iken bu sesi sürekli hissediyorsunuz. Benim bundan önceki buzdolabım 30 yıllık bir buzdolabı ve ikinci el alınmıştı ve çıt çıkmıyordu eski bir buzdolabı olmasına rağmen.


Dün çağrı merkezini aradım neden bu kadar ses yapıyor bu bilgimiz yok servis yönlendirelim. Peki servis ücreti alınır mı evet alınır dendi. 9 Temmuz da kurulum yapılan bir ürün için servis ücreti yansıtılır denmesi çok garip eğer ki bu sorun çözülmez ise ürün iadesi için en kısa sürede Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuru yapacağım sayın yetkililer dönüşünüz ricadır. Bu kadar ses olacağını bilsem inan sizi tercih etmez idim.

Zeynep Zeynep 2.428 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları