17 Ekim 2016 #6705091

Bosch Ütü Su Akıtıyor!

Üç yıl önce aldığım b22l kodlu ütü ve masası çok kötü. Öncelikle masası su akıtması sebebiyle servise gitti, bir şey yok denilerek geri geldi. Daha sonra birkaç ay sonra tekrar aynı şikayetle servis çağırdığımızda yine bir şeyi olmadığını, bu masa ve ütülerin zaten genelde sorun çıkardığı söylendi. Altına bez koyarak saçma bir vaziyette kullanalım dedik, bu seferde ütüden düzenli iç temizliği yapılmasına rağmen paslı ve kireçli su gelerek kıyafetleri mahvetti. Şu an ise fişi taktığımda sigorta atıyor. Ütünün ayrıca fişini taktığımızda da aynı şekilde oluyor. Bosch markası felaket derecede kötü. Faturası fişi duruyor tüketici haklarına da şikayet edeceğim. Hayatımda ilk defa Bosch aldım, ama son oldu. Garanti sürecinde yapmadığınız işi şimdi garanti bittiğinde sadece bakmak için 40 TL alarak mı yapacaksınız? O tutar ödenmeyecek ve gerekirse kapının önünde bu 'kaliteli' markanızı sergileyeceğim.

Gönül 3.048 Okunma

Cevaplar

  • Gönül17 Ekim 2016

    Markanıza karşı gösterdiğimiz zorunlu ilgiden dolayı memnun değiliz. Çünkü garanti sürecinde bir sorun olduğu iki kez servis çağırmamızdan belliyken hiçbir şey yok denilerek idare etmemize ve garanti sürecide bitip masraf istemenizden dolayı firmanızdan hiç memnun kalmadık. Şimdi servis gelecek ve bakalım nerede neyden kaynaklı sıkıntı çıkacak. Buradan bildirmeye aynı zamanda tüketici haklarınada şikayet edileceğini belirtmek isterim. Bu ürünün garanti sürecinde değişimi yapılmadı o kadar ısrara rağmen ki bu ütü serisinde sıkıntı olduğu ve dahada üretilmediği söylendi. Şimdi değişimde yapmayacağınıza göre bakalım her iki taraf olarak ne kadar uğraşacağız.

  • Bosch Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön