13 Eylül 2013 #2010936

Bosch Ütü Arızalı Çıktı!

Yaklaşık bir sene önce Gebze/Kocaeli Deniz Ticaret'ten Bosch marka TDS1225 Model bir ütü satın aldık. Talimatlarına uygun olarak çalıştırdık fakat ütü kendini ısıtmıyor. 5 dk bir sıcak oluyor daha sonra su damlatmaya başlayıp kendini kapatıyor ve ütülemiyor.


Kaç kere servisi aradım şikayetimi bildirdim ütü gitti geldi gitti geldi bir çözüm bulamadılar 3. kez servise gitmesine rağmen değişim yapılmadı. Aynı ütüyü arkadaşım kullanıyor gayet memnun. Ürünün hatalı olduğunun düşünüyorum ve gerekenin yapılmasını istiyorum.

Ayca 449 Okunma

Cevaplar

  • Ayca17 Eylül 2013

    malın satışı ne kadar önemliyse sonrasında verilen hizmette o kadar önemli.siz sadece malı sattınız gerisine karışmadınız müşteri mağdur olmuş sizi hiç ilgilendirmiyor.bu da sizin talebinizi düşürüyor. bir daha kesinlikle bosch marka ürünleri tercih etmicem bi kez daha anladım ve çevremede gerekli uyarılarda buluncam mutlaka.ben paramı çöpe atmış farzediyorum.müşteri memnuniyetinede sıfır puan veriyorum.

  • Bosch Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön