24 Nisan 2013

Bosch Ürününün Arkasında Durmuyor!

Ürünler ankastre rengi olduğundan direk bakıldığında ayıplar görülmemekte. 1 yıl uğraştım. Haklı iken haksız duruma düşmek beni psikolojik olarak ta çok etkiledi. 1 Yıl üzerine servis yönlendirdiler. Servis geldi ve bizi haklı buldu. Hata ürünlerden kaynaklıymış.

Buzdolabı Kapağının üzerinde politan çekmesi olduğu için değişildi. Bulaşık makinasında renklenmeden dolayı değiştirildi. Ürünlerden hala şikayetçiyim. Ben %40 görme engelliyim. misafirlerim geldiğinde bana bunları teşhir ürün mü aldın diye soruyorlar. Ürünlerin üzerinde aynı hatalar görünmektedir. Bosch diye bir ürün görmek dahi istemiyorum. ürünlerin iadesini istiyorum.

Nalan 109 Okunma

Cevaplar

  • Nalan03 Mayıs 2013

    Ürünler ankastre rengi olduğundan direk bakıldığında ayıplar görülmemekte.Üzerinde çökük havası var gibi fakat elle dokunulduğunda hiç bir şey yok. 1 yıl uğraştım. Haklı iken haksız duruma düşmek beni psikolojik olarak çok etkiledi. 1 Yıl üzerine servis yönlendirdiler. Servis geldi ve bizi haklı buldu. Hata ürünlerden kaynaklıymış. Buzdolabı Kapağının üzerinde politan çekmesi olduğu için.Bulaşık makinasında renklenmeden dolayı değiştirildi.Ürünlerden hala şikayetçiyim.Tekrar aynı hatalar. görünmektedir.Misafirlerim geldiğinde bana bunları teşhir ürün mü aldın diye soruyorlar.Bosch 'u artık evimde görmek istemiyorum. ürünlerin iadesini istiyorum.

  • Nalan25 Nisan 2013

    Şikayetim hala bir sonuca varılmamıştır ürünlerde gizli ayıp olduğunu servisten gelen arkadaşlarda görüyorlar.İlkinde politan çekmesi deniyor elimdeki evraktada belirtilmiş ve bana söyledikleri teknik bir arıza olmadığından birşey yapamıyacağız varmı böyle bir çirkinlik.Ben artık evimde bosch ürünlerini görmek dahi istemiyorum hepsini gelip alsınlar.

  • Bosch Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön