10 Mayıs 2013 #1790583

Bosch Ürünümü Teslim Etmiyor!

Ppeşin fiyatla Diyarbakır Bosch bayisinden aldığımız buzdolabımızı yaşadığımız ilçeye teslimatını yapmamaktadırlar. halbuki buzdolabını alırken istediğimiz yere getireceklerine dair anlaşmıştık fakat şu an verdikleri bu sözden tamamen cayıp üstelik kargo parasını da bize ödetmeye çalışmaktadırlar. ve bu konuda genel müdürlük dahi olmak üzere bizim mağduriyetimizi giderecek hiçbir adım atmamaktalar.

Ebru 76 Okunma

Cevaplar

  • Ebru11 Mayıs 2013

    sizin bayinizle ilgili bir yaptırımınızın olmaması sadece onların kredi notunu düşürmeniz şu noktada bizim mağduriyetimizi gidermemektedir. Böylesine güçlü isim yapmış bir firmanın tüketicisine yapması mecbruiyetinde olan bir hizmeti bayisine yaptırma gücünü elinde bulundurmaması da ayrıca düşünülmesi gereken bir konu. En azından bundan sonrası için şunu biliyoruz ki biz bir daha firmanızdan hiçbir surette alışveriş yapmayacağız. Sorunumuzun özünde para mevzusundan ziyade hakkımız olan bir hizmetten yararlanamama yatmaktadır bunu da ayrıca belirtmemizde yarar var.

  • Bosch Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön