23 Şubat 2013

Bosch Ürünlerine Sahip Çıkmıyor!

Garantide olduğu halde buzdolabına bakmaya gelmiyorlar.bu nasıl iştir anlamıyorum.mali sattılar iş bitti herhalde,müşteri hizmetlerine de birini koymuşlar ne bilgi veriyor ne de yönlendirme yapabiliyor.bir arama zahmetinde de bulunmuyorlar,şiddetle kınıyorum.

Efgan 98 Okunma

Cevaplar

 • Efgan07 Mart 2013

  aradan 3 gün geçti hala tık yok...Allah kahretsin ya ben neden bu markaya tercih ettim anlamadım ama artık çok pişmanım.bir daha tövbe BOSCH diye bir mal almam .bırak almayı yanından bile geçmem.yazıklar olsun hepinize.garantideki malı yaptıramadınız.

 • Efgan05 Mart 2013

  benim buzdolabımın yedek parçalarının ellerinde olmadığından 3 gün sonraya bizi arayacaklarını söyleyerek yetkili servis evden ayrıldı.şu an buzdolabım ard arda arıza vermektedir.Bunun sorumlusu en başta olaya hakim olamayan Müşteri hizmetleri daha sonrada anında müdahele etmeyen yetkili servistir.

 • Efgan04 Mart 2013

  Geçen hafta bozulan ve soğutma yapmayan buzdolabım yine aynı arızayı vermiştir.bosch marka buzdolabı aldığım için inanın o kadar pişmanım ki anlatamam.Müşteri temsilciliği ilgisiz,iletişim merkezi duyarsız ,yetkili servisi beceriksiz daha ne söyleyeyim bilmiyorum.malı sattıktan sonra ne arayan var ne de soran..

 • Efgan04 Mart 2013

  bosch iletişim merkezi siz rahatsız mısın....ben şikayetimi dile getiriyorum.siz bana şikayetiniz reddedilmiştir diyorsunuz..

 • Efgan04 Mart 2013

  Garanti kapsamında olan buzdolabım soğutma yapmadığı için geçen hafta yetkili servis gelmişti.sorunu çözdük dedikten bir hafta sonra yine aynı sorun devam etti. yine soğutma yapmıyor ve içindeki tüm gıda malzemeleri yine bozuldu..allahtan garantide olmassa yandık valla ayda 2 defa servis gelirmi..bakalım müşteri hizmetlerine haber verdik,8 e kadar geleceklermiş yetkili servis...

 • Bosch Temsilcisi24 Şubat 2013

  Sayın İlgili, Şikayet konusu olayımızda cihaza gerekli bakım ve onarım hizmeti verilmiş, cihaz faal hale getirilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

 • Bosch Temsilcisi23 Şubat 2013

  Sayın İlgili, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön