16 Haziran
#12121572

Bosch Teknik Servisin Sorumsuzluğu!

Bir türlü gelmeyen teknik servis, balıkesir-Edremit Bosch bayisinden yazlığımız için bütün evin beyaz eşyasını, klimasını ve termosifonunu aldık. Biz yazlığa geçmeden her şeyimiz yerleşsin diye bir arkadaşımızı evimize gönderdik, gelen teknik servis elinde montaj yapacak malzemesi olmadan gelmiş ve yalıtım var duvarda diyerek 2 vidayla duvara koca termosifonu tutturmuş.


Bu işlerden anlayan arkadaşımız 2 vidayla duvarın tutmayacağını ilettiği halde öylece bırakıp gitmişler. Biz geldiğimizde termosifon düşmek üzereydi altına hemen destekler koyduk. 1 haftadır yoldayız, geliyoruz diye oyalayan teknik servisten şikayetçiyim. Bosch kalitesine uymayan bir yaklaşım sergiliyorlar. Termosifonun içi sıcak su dolu düşüp patlasa ve çocuklara zarar verse bunun sorumlusu kim olacak?

Hülya Hülya 6.708 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi16 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları