Bosch Teknik Servisi Yanlış Yönlendirdi!

Filiz Filiz09 Ağustos 2018 23:14

07.08.2018 tarihinde Bosch buzdolabımın alt kısmının yeterince soğutmadığını fark ettim. Bunun üzerine 08.ağustos 2018 tarihinde evime Bosch yetkili servisini çağırdım, gelen teknisyen cihazın rezistansının, straforunun ve kartının değişmesi gerektiğini belirtti ve 736 TL fiyat belirledi, 50 TL ariza tespit ücreti aldı. Ben de ücretin yüksek olduğunu düşündüğüm için 09.08.2018 tarihinde yeni bir buzdolabı almak için mesai çıkışı alışveriş merkezine giderek yetkili Bosch bayisinden yeni bir buzdolabı aldım. Eve geldiğimde teknik servis tarafından arızalı olarak belirtilen buzdolabımın normal çalıştığını gördüm.

Bosch teknik servisine güvenerek yeni bir buzdolabı aldım. Teknik servise güvenerek büyük bir hata yaptım. İnsanları kaybetmektense para kaybetmeyi göze alan bu şirkete güvenimi kaybettim. Yeni aldığım ve kurulumu henüz yapılmayan buzdolabımı geri iade etmeli miyim? Kafam çok karışık. Acil yanıtınızı bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Bosch Logo Bosch 10 Ağustos 2018 07:29

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler