09 Ekim 2017

Bosch Su Sebili Değişim Ve Sevkiyat Bilgisi!

Yaklaşık 1 ay önce arızalanan Bosch marka su sebili değişim talebi onaylanmış olup değişim için fark ücreti 2609.2017 tarihinde Bosch çağrı merkezi tarafından SMS olarak gönderilen banka hesabına EFT ile yatırılmıştır. Bu tarihten itibaren 444 6 333 numaralı çağrı merkezini her aradığımda sevkiyat tarihi ile ilgili 24 saat içerisinde aranacağım söylenmekte olup tarafımla herhangi bir sevkiyat bilgisi şu saate kadar paylaşılmamıştır. Gereğini arz ederim.

Alkan 1.530 Okunma

Cevaplar

  • Alkan20 Ekim 2017

    Bosch marka su sebilimin değişiminin onaylandığı gün 26 Eylül'de paramı yatırmama rağmen Ekim ayının 20'sine geldik ve su sebilim hala gelmedi,444 6 333 numaralı merkezlerini her aradığımda 24 saat içinde yetkilinin bana geri döneceğini söylemelerine rağmen su sebilimin sevkiyatı/gelme süreci ile ilgili ne zaman elimde olacağına dair bir bilgi verilmiş değil. Bosch marka beyaz eşya ve küçük ev aletleri aldığım için çok pişmanım, bu kadar terbiyesizlik ve ahlaksızlık ilk kez yaşıyorum.

  • Bosch Temsilcisi09 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön