Bosch ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Şükran'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Bosch Sms45nw00T Bozuk Olan Ürüne Müşteri Temsilcilerinin Çözüm Bulamaması

1.112görüntüleme
Şükran
Şükran 23 Kasım 2020 14:58

Trendyol üzerinden sms45nw00T model Bosch marka bulaşık makinesi sipariş ettim. Gelen ürün için kuruluma Bosch yetkili servisi çağırdım. Gelen servis ürünü kontrol ederken makinenin kapağında açılma problemi var, buna servis teknik raporu yazacağım ve ürün yenisi ile değiştirilecek dedi. 

Sıkıntıya dair raporunu yazıp, aldığımız ürünün faturası, kargo fişi gibi bilgilerin resimlerini çekip bugün bildirim yapacağım sisteme yarın düşer deyip, yarın 444 6333 numaralı numarayı arayın size bilgi verirler dedi. Sürecimiz böyle başladı ve pazartesi yazılan raporla ilgili bizim servisi devam eden günlerde arayarak hiçbir bilgi alamayıp hep size dönecekler diye cumaya kadar bekletildik. Sonrasında bu ürünün arızası servis yerine kurmadan tespit edilmiş siz aldığınız yere iade edeceksiniz diye bilgi verdiler. Bu böyle idiyse neden bildirim yapıldığı gün bize bilgi verilmedi. 

Ayrıca Bosch gibi bir firmanın kendi servisi tarafından tespit edilen bir arızası için tüketici bunun iadesi ile neden uğraşıyor, çünkü kapağı bozuk üreten Bosch. Sürekli takip ediyoruz diyerek servis teknik raporunu bile göremeyen müşteri hizmetleri orada nasıl yardımcı olduğunu iddia ediyor. Sonrasında Bosch'tan teknik servisin raporunu talep ettik, iade için gerekli imiş. Şu an yeni sürecimizde gelecek teknik servis raporunda iade edilebilir ifadesinin yer alması. Çünkü Trendyol da servisin raporunda bu ifade yer almalı diyor.

 Ne ürettikleri ürünün arkasında duruyorlar. Ne müşteri mağduriyeti ile ilgileniyorlar.

Bosch Logo
Bosch23 Kasım 2020 15:43

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Selçuk
Selçuk06 Aralık 2020 13:24
 

Mağdurlar kulübüne hoş geldiniz, dünya markası boş.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler