Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Bosch Silence Plus Tahliye Motoru İçin Teknik Personel Desteği

profile
01 Mart
633

1. Bosch silence Plus bulaşık makinesi su tahliye etmemesi sebebiyle müşteri hizmetlerini aradım ve en yakın olan Ankara Demetevler Bosch Siemens servisine yönlendirildim. 2. Evime arıza keşfine gelen teknik ekip; sirkülasyon motoru, tahliye motoru değişimi yapılacağını bildirdi. Cihaz personele atölyeye götürüldü. Ertesi gün cihazı teslim edeceklerini söylediler. Teslim zamanı eve ® geldiğimde; a. Cihazı sadece nakliye maksatlı görevlendirilen iki personelin getirdiğini b. Bu personele cihaza onarım kapsamında ne işlem yapıldı diye sorduğumda biz sadece nakliye yapıyoruz şeklinde cevap aldım. 3. Servis merkezindeki yetkili arkadaşlarla yaptığım görüşmede, teslimat aşamasında arızaya ilişkin yapılan işlemler konusunda bilgilendirmenin cihaz başında yapılması hususuna ilişkin servislerinde uygulamanın bu şekilde olduğunu, teslimat aşamasında teknik personel bulundurmaya gerek duymadıklarını beyan ettiler.

Tüm bu süreç sonrasında, servis ile aramızda çelişkide kalınan yukarıda bahsettiğim onarım sonrası teslimat süreci prosedürü nün nasıl olması gerektiği hususunun tarafıma bildirilmesini, şayet aldığım mevcut hizmette olduğu gibi cihazın nakliyeci iki personel tarafından getirilip cihazınızı yaptık faturanın... Tl. Şekliyle yapılıyorsa bundan sonraki süreçte misyon ve vazifesini yanlış anladığım Bosch yetkili servislerini tercih etmeyeceğini. Bundan ziyade daha ekonomik özel servilere başvuracağım ve diğer şahıslara da bu hususları paylaşacağımı mümkünse süreç hakkında bilgilendirilmemi istiyorum. 

Bosch Logo
01 Mart 13:53

Benzer Şikayetler

3

Bosch Silence Plus Smı53e05tr/18 Model Bulaşık Makinesi Arızası

profile
14 Temmuz
369

Bosch silence Plus smı53e05tr/18 model bulaşık makinesi kullanmaktayım. Makinemiz daha önce 1 kere e09 arızası verdi (su ısıtmamaya başladı) ve motoru ile birlikte ısı pompası değişimi servis tarafından yapıldı. Halbuki servis en son geldiğinde gerekli su izolasyonunu yaptık. Bir daha arızalanmayac...

1 Destek
1

profile
10 Temmuz
3.250

Yaklaşık senedir Bosch Silence Plus SMS48D02TR model bulaşık makinesi kullanmaktayım. Makinemiz daha önce 4 kere E09 arızası verdi ve 4 kere de motoru ile birlikte ısı pompası değişimi servis tarafından yapıldı. En son 2021 Mayıs- Haziran ayı gibi Kars'ta ikamet ederken tamiratı servise yaklaşık 750...

3 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Bosch Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 3 sa 7 dk
Benzer Şikayet Yaz