18 Şubat 2013

Bosch Şikayetimi Gidermedi!

29/04/2011 yılında bulaşık makinesi aldık. makine temiz yıkamadığını gördük. Servis çağırdık makinenin ayak kısmında bir takım ayarlamalar yaptılar fakat bu bir çözüm getirmedi çizilme ve temiz yıkamama devam etti. yeniden servis sirke kullanın tuz kullanmayın ardından makinanın arkasına bir çita taktılar bunu kullanın tekrar olursa servis çağırın dendi .


Problem devam etti yeniden servis geldi pervaneleri değiştirdi sorun devam etti şimdi servis biz gelsek te sorunu halledemiyoruz genel müdürlüğü arayın dedi genel md.lük öyle bir şey yok servis gelsin diyor.yeni aldığım makinenin sorun çıkarmasına mı sürekli aletler takılmasına mi yoksa genel md.ile servis arasında gidip gelmeye mi .

Selma 97 Okunma

Cevaplar

  • Selma21 Şubat 2013

    BOSCH firması servis yönlendirdi ve yıkanmış bardak örneği aldılar. servis ürünün iadesi için genel müdürlüğe talepte bulunmuş gnel müdürlükte bardakların ısıya dayanıklı olmadıgını bu yüzden çizildiğini ısıya dayanıklı bardak almamızı önerdi.sorunun sadece bardakta değil tabaklardada yemek artıkları kaldıgını bildirdik (ki ürünü kullandıktan sonra servisi ilk arayıp şikayete bulunuşumuz bu sebeptendi)yeniden teknik servis göndereceklerini söylediler.tek yaptıkları şey servis yönlendirmek ve onu kullanın bunu kullanmayın bardaklar ısıya dayanıklı değil v.b. ürünü iade alıp değiştirmeyi kabul etmiyorlar.(bu arada kullandığımız bardaklar paşabahçe)

  • Bosch Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Şikayet konusu olay ile ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

  • Bosch Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön