28 Mart 2017 #8143813

Bosch Set Üstü Ocak İade Talebi

İki ay önce Bosch bayiinden ankastre set aldım. Set üstü ocağımı en iyisi en güzeli olsun uzun yıllar kullanabileyim diyerek 1.271 TL ödeyerek kendinden kumandalı cam ocak aldım. Fakat dün tezgahımın üstünü silerken cam ocağım bir anda bomba gibi patlayarak cam tuzla buz oldu. Şükürler olsun ki dağılan cam parçaları gözüme veya yüzüme saplanmadı. Yaşadığım panik ve korkuyu atlattıktan sora servisi aradım ve iki saat içinde yetkili arkadaş geldi. İade raporu yazmasını ve bir daha böyle bir tehlike yaşamak istemediğimi söyledim. Bugün beni arayan Bosch yetkilisi ürünün hassas olduğunu ve kullanıcı hatası olduğunu 570 TL ödeme yapmam gerektiğini söyledi. Kabul etmediğimi söyledim öyleyse yarısını ödeyin defi. Kabul etmediğimi ve iade etmek istediğimi söyledim tekrar. Buradan yetkililere sesleniyorum iki tane küçük çocuğum var ve benim yaşadığım bu tehlikeyi çocuklarımın yaşamasına izin veremem. Aynı ürünü tekrar evime almam imkansız. Ben evime ocak aldım sus eşyası değil. Büfe içinde saklamıyorum ocağı kullanıyorum. Üstüne kaşık düşer kapak düşer bu kadar hassas ocak olamaz. Çekiçle vursam bu kadar zarar veremem bir ocağa. Lütfen gerekeni yapın.

Zerrin 4.782 Okunma

Cevaplar

  • Zerrin'in Teşekkür Mesajı31 Mart 2017

    Göstermiş olduğunuz ilgiden ve mağduriyetimi gidermiş olmanızdan dolayı Bosch ailesine sonsuz teşekkürlerimi ileriyorum. Sloganınıza yakışan hareketi kısa süre içinde gerçekleştirmiş olduğunuz için sizi tebrik ediyorum. Sonsuz teşekkürler Saygıarımla Zerrin Ü.

  • Bosch Temsilcisi28 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön