22 Mayıs
Yorum Yap
#10470873

Bosch Sessiz Denilen Çamaşır Makinesi Traktör Gibi Çalışıyor

Bosch ses seviyesi düşük diye aldığımız çamaşır makinesi kullanımdan birkaç ay sonra ses yapmaya başladı. Konuyla ilgili 3 servis yönlendirmesi yapıldı önceki servisler bilya problemi olduğunu ve zamanla artarsa ücretsiz onarım göreceğini söylediler (Sakarya Arifiye ilçesine bakan servis), ikamet adresimi değiştirdikten sonra gelen servis sorun olmadığı söyledi ve ayak ayarı yapıp gitmiştir. (Sakarya Adapazarı Karaman Mah servisi) Bu ses makineyi ilk aldığımızda yoktu, makinenin garantisi devam ederken soruna çözüm bulunmadan gidilmesi ve servis ücreti alınması konusunda şikayetçiyim ve bu şikayeti Bosch genel merkeze bildirdim. 1833125 numaralı şikayet kaydıyla video istendi gönderdim, B***Hanım tarafından 2 iş günü içerisinde dönüş denmesine rağmen 2 haftadır dönüş yapılmadı. Servisinden şikayetçi idik genel merkezi de aynı çıktı. Bosch ürününe ve hizmetine güvenmiyorum.

Cellubor 2.800 Okunma

Cevaplar

 • Cellubor'un Teşekkür Mesajı29 Mayıs

  Genel merkez yönlendirmesi için beni arayan ve randevu saati için takipte bulunan çağrı merkezi temsilcinize ve gelen teknik personele konuyla ilgili takip ve bilgilendirme için teşekkür ederim.

 • Cellubor29 Mayıs

  Genel merkez yönlendirmesi ile gelen beyefendi sorun çözümünü sağlamış ve konuyla ilgili detaylı bilgilendirmeyi tarafıma sağlamıştır.

 • Cellubor22 Mayıs

  Şikayet var sitesine yaptığım şikayet sonrası genel merkez tarafından arandım. Konuyla ilgili genel merkez yönlendirmesi yapacaklarını ve sorunun yerinde inceleneceği söylendi, süreci takip ediliyor gelişmeleri yazacağım.

 • Bosch Temsilcisi22 Mayıs

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler