13 Ocak 2014

Bosch Servisi Gürültülü Çalışan Dolaba Normal Diyor

Bosch markasını firmaya güvendiğim için seçmiş ve evimdeki tüm beyaz eşyayı bu markadan almıştım. Fakat, Bosch'un yetkili servisinin ilgisizliği, bilgisizliği ve yetersizliği beni hayal kırıklığına uğrattı. Her karşıma çıkan sorunda pişmanlığım daha da artıyor. Buzdolabım garip gürültüler çıkarıyor ve buzluk bölümü karlanma yapıyor (yetkili servisi çağırdığındaysa dolapta problem olmadığı cevabını alıyorsun). Gürültü hala devam ediyor, fakat yetkili servis elemanı olarak her seferinde, her soruna aynı kişiler geldiği için sonuç alacağıma dair inancımı kaybettim. Eskide kalmış bu markanın güvenilirliği.

Pelin 268 Okunma

Cevaplar

  • Pelin21 Şubat 2014

    Şikayetimle ilgili Bosch firmasında kısa sürede geri dönüş aldım. Arayan bayan dikkatle ve sabırla açıklamalarımı dinledi. Bunun için teşekkür ederim. Daha bilgili ve bilinçli bir eleman gönderildi ve buzdolabıma bir test cihazı konulup 3 gün çalışma performansı kaydedildi ve son olarak test cihazının çıktısı benimle paylaşıldı. Bunlar Bosch ile ilgili negatif dusuncelerimi biraz olsun pozitife dogru kaydırdı.

  • Bosch Temsilcisi13 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön