04 Şubat 2014 #2275742

Bosch Servisi Fırın İçin Özel Temizlik Ürünü Satıyor

5 ay önce Bosch marka gri renkli fırın aldım. Satın alırken çocuk kilitli olmasına da dikkat ettim, fakat kilit aktive etmiş olmama rağmen kapak yinede açılıyor ki açılıp açılmadığını da sorduğumda açılmıyor dendi. Bu 1.


2.'si ise fırını deterjansız ıslak bezle bile silsen heryeri lekeli kirli duruyor. Servise bunu sorduk kendi deterjanı ve beziyle temizlememiz gerektiğini söyledi. Fiyatlar almış başını gitti bez 16 tl yağ çözücü, 37 tl başka temizleme ürünleri 25-30 diye devam ediyor. Ben bunları almaya mecbur değilim. Sonuçta bir dünya para ödeyerek fırını aldım birde özel deterjanlarına her zaman para harcayacak bütçem yok. Maalesef hiç bir markada böyle kötü bir fırın görmedim dökümü farklı.

Feyzanur 1.285 Okunma

Cevaplar

  • Feyzanur10 Şubat 2014

    öncelikle size teşekkür ederim..boch firmasından arandım fakat çözüm negatif.şimdi tekrar servisi çağırıp tutanak tutturup çözüm aramaya devam edicem.durumu size tekrar bildireceğim.

  • Bosch Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön