12 Aralık 2014

Bosch Servisi Fazla Para Almak İçin Yanlış Tespitte Bulunuyor

Çamaşır makinemiz çalışmadığından yetkili Bosch servisine durumu bildirerek servis talebinde bulunduk. Servis için gelen kişi makineyi açarak anakartın yandığını, tamirin mümkün olmadığını ve 490 TL karşılığında değiştirilmesi gerektiğini söyledi. Bunun üzerine yetkili olmayan ve elektronikten anlayan başka birini çağırarak makineyi gösterdik. Gelen kişi kartın üzerindeki 1 TL değerindeki parçanın arızalı olduğunu söyleyerek parçayı değiştirdi. Makine şu anda sorunsuz çalışıyor. ''İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim'' sloganıyla hizmet veren şirketinizin bu yaptığı söylenen şeyle pek bağdaşmıyor. Şikayet 18.11.14 tarihinde firmaya bildirilmiş dönüş alınamamıştır.

Kemal 2.187 Okunma

Cevaplar

  • Kemal12 Aralık 2014

    Şirketten yapılan aramada ilgili parçanın kendileri tarafından tamir edilemeyeceği anca tüm parçanın değişimiyle sorunun çözülebileceği tekrar edilmiştir. Benim bu konudan anladığım elektronik eşyamızı BOSCH'a göstermektense dışarıda birine yaptırmak daha az maliyetli olacaktır. Ben kendi örneğimde 489-TL kardayım. BOSCH'a güvenseydim ya 490-TL ödeyip tamir ettirecektim ya da daha fazla bir para ödeyerek yeni makine alacaktım.

  • Bosch Temsilcisi12 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön