19 Şubat 2013

Bosch Servisi Fahiş Ücret Alıyor!

2 ay önce no frost buzdolabımda dondurucu kısmındaki buzlanma sebebiyle servisinize başvurdum. Servis görevlisi 3 ayrı parçanın değişmesi gerektiğini ve yaklaşık maliyetinin 400 TL olduğunu iletti. Üçünün birden değişiminin anlamsız olduğu görüşü ile şirketinizle iletişime geçtim, dolabın kapağını açıp kapatıp 3 parça değişecek diye iş yapılmaması gerektiğini ilettim.


Dönüşünüz maalesef son derece yakışıksız bir tavırla "%10 indirim yapalım" şeklinde oldu. Ardından bir özel servis çağırdım, dolabın bozuk olmadığını sadece 24 saat kapıları açık tutulursa sorunun geçeceğini söyledi ve dediği gibi oldu. Ödediğim servis ücretinin iadesini ve şirketinizin görüşünü rica ediyorum.

Tolga 86 Okunma

Cevaplar

  • Tolga22 Şubat 2013

    Bozuk bile olmayan buzdolabına 400 bin TL masraf çıkartan firmanın yetkilisi beni telefonla aradı, konunun ne olduğunu bir de benden dinledi, servis ücretinin iadesinin mümkün olmadığını, istersem "yasal yollardan" yürümem gerektiğini ifade etti. Hiç bir çözüm üretilmemiş olup durumdan son derece rahatsızım.

  • Bosch Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Şikayet konusu olay ile ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

  • Bosch Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön