20 Temmuz 2018
#10682947

Bosch Servis Teknik Elemanları Kesinlikle Teknik Yeterliliğe Sahip Değil!

Bosch çamaşır makinesi iki hafta önce arızalandı, müşteri hizmetleri hattında servise ulaştım. Verdikleri zamanda daireye gelmediler.


Teknik elemanları kesinlikle teknik yeterliliğe sahip değildir. Arızanın tespitini müdahalesini yapamadılar başka bir ustayı aradılar ve 2 gün o kişiyi getirmek için uğraştık bu arada makineyi götürüp yerinde bakacağız dediler.


410 TL ücret aldılar makine geldi ama sorum çözülmedi. Merkezlerini 2 gündür arıyoruz. Tamamen sistemsiz ve yeterliliği zayıf bir kadrodur. Bosch ürünlerini asla kullanmamaya kararlıyım.

Gökçe Gökçe 862 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi20 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları