12 Ocak
Yorum Yap
#10010959

Bosch Servis Kendi Hatasını Ve Yetersizliğini Müşteriye Ödetiyor!

4 yıl önce maalesef tüm uyarılara rağmen Bosch bulaşık makinesi aldık. Makine içerisinde su biriktirdiği için (Ki aldığımız günden beri biriktiriyordu) Bsa Ev Aletleri A.Ş (Bosch Türkiye yetkilisi) aradım basit bir çözüm ile aç kapa şu gider dediler, geçici olarak gitti ve bu kez servis çağırdık (kendileri ısrarla göndermek istemedi) gelen teknik personel hiçbir sıkıntı olmadığını söyledi ve gitti.


Bu süreçte makineyi şu biriktire biriktire kullandık. Makinenin garantisi bittikten sonra da makine ısıtma motoru arızası verdi. Servis geldi 400 TL'ye değiştirdi şu sıkıntısının da çözüleceğini söyledi fakat 1 ay sonra makine tekrar arıza yaptı bu kez aynı parça tekrar yanmış ama makine şu biriktirdiği için içerisine akıtıyor o yüzden yakıyor dedi ve 400 TL daha masraf çıkardı. Bana sattıkları ayıplı makinenin sıkıntısını 4 yıl sonra tespit edebildiler! Yazıklar olsun.

Eray 1.566 Okunma

Cevaplar

  • Eray02 Şubat

    Bulaşık makinemiz Bosch servisi tarafından ücretsiz tamir edilip teslim edildi. Ve aldığımdan bu yana ilk defa gerçek anlamda yıkama yaptı. Şimdiye kadar bozuk makine kullanmışız maalesef.

  • Eray12 Ocak

    AÇıkçası bir dönüş olmadı. 2 kez caldırıp kapatmışlar sanırım telefonun sesini duyana kadar yetişemedim bile. Çok istekli bir irtibata gecme durumu değil bu sanırım.

  • Bosch Temsilcisi12 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları