17 Ağustos 2015

Bosch Plastik Kokulu Makine & İlgisiz Çalışanlar!

Bosch bulaşık makinesinden plastik kokusu geliyor. Bu durumu firmaya ilettiğimizde yaşadığımız süreç;


- Bu sorunu servise ilettik ve servisten gelen adam " bu bir sorun değildir " & " ben koku almıyorum" benzeri ifadelerle bizi geçiştirdi.
- Servis geldiğinde bir sorun göremiyorsa 35 TL gibi bir ücret veriyorsunuz
- Genel müdürlüğü aradığımızda konuşmanın sonucunda " Dikkat edip alsaydınız o zaman" cevabını veren yetkilileri var


- Bu cümleyi söyleyen adamı şikayet ettiğimizde bu konuda bize dönüş yapamayacaklarını, bu durumun firmanın içsel süreci olduğunu söyleyen yetkili.


Her aşama başka bir problem.
Bir sorun çözme yöntemi olarak kaba yaklaşımı seçen bir dünya markası (!)

Oğuz 887 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz23 Ağustos 2015

    Firma " yapabileceğimiz bir şey yok" diyerek konuya noktayı koymuştur. Bundan sonra ne bir ürün alırım ne de çevreme tavsiye ederim!

  • Oğuz17 Ağustos 2015

    Birden fazla kez şikayet bildirmeme rağmen müşteri yöneticilerinizin tavrı ve tutumu değişmiyor. Kullanıcı kılavuzundaki bazı bilgileri okuyarak makineyi doğru kullanmamızı tavsiye ediyorlar. Buradan yanlış kullanım sonucu plastik kokusu çıkabilir sonucu çıkıyor? Ki makine ne kadar yanlış kullanılabilir. Gerçekten de hala felsefenizin "İnsanların Güvenini Kaybetmektense, para Kaybetmeyi Tercih Ederim" olduğunu savunuyor musunuz?

  • Bosch Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön