20 Aralık 2013

Bosch Personeli Yardımcı Olmayı Sevmiyor!

Dün akşam bir Bosch bayiinden çamaşır makinesi satın aldık. Eski makinemizi aşağıya indirmede yardımcı olurlar mı diye sorduğumuzda elbette dediler. Bugün makine geldi, fakat getiren kişiler indiremeyeceklerini söylediler. Servis ayrı geldi, o da indiremeyeceğini bunu bayiye sormak gerektiğini söyledi. Tekrar bayiyi aradım, lojistik firması getiriyor, biz bir şey söyleyemiyoruz işleri yoksa indireceğini söyledi. Böylesi bir keyfi davranışı onaylamıyorum. Beni zor durumda bırakan firmadan şikayetçiyim.

Aynur 476 Okunma

Cevaplar

  • Aynur20 Aralık 2013

    şikayetim üzerine az önce Bosch genel merkezinden bir bayan aradı. firmalarında böyle bir uygulama olmadığını, lojistik firmanın işi az ise indirme işlemine yardımcı olacağını söyledi. ben de hatanın bosch firmasında olduğunu, onların yardımcı olma konusunda talimat vermemeleri durumunda tabii ki lojistik elemanlarının istekli olmayacağını söyledim. kendisine, şikayetim hakkında bu siteye şikayet halloldu diye bir mesaj da yazmamalarını istedim. çünkü hallolan bir şey yok, makine ortada kaldı, bekliyor. dünyanın parasını verdim, pişman oldum. başka markalarda hiç böyle sıkıntı yaşamamıştım.

  • Bosch Temsilcisi20 Aralık 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön