21 Şubat 2018
#10155743

Bosch Paslanma ve Çamaşır Makinesi İçi Conta Kararması!

Bütün beyaz eşyalarımı hata yapıp Bosch'tan aldım. Garantisini de uzattım. Çamaşır makinesinin gövdesi paslandı. Makine içi körük resmen küf bağladı. Bulaşık makinesi dökülüyor. Kapak çok zor açılıp kapanıyor. Sürtme ve plastik kısımlarda kırılmalar var. Bosch servis garanti kapsamında bile gelmek için 50 lira servis ücreti istiyor. Fabrika paslanma, kırılma, küf tutmayı karşılamıyormuş. Paslanma müşteri hatasıymış, körük simsiyah olmuş müşteri hatasıymış, bulaşık makinesi açılıp kapanmıyor müşteri hatasıymış. A*** markaya helal olsun arkadaşın çamaşır makinesi gövde paslanmayı garanti kapsamında değiştirdi.

Orhan Orhan 4.871 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Orhan03 Nisan 2018

  Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurulacaktır. Bosch çözümcü bir yaklaşımda bulunmadı.

 • Orhan03 Mart 2018

  Bulaşık makinemin paslanan rafları!

 • Orhan23 Şubat 2018

  Bosch yetkileri beyaz eşyaların üzerine uyarı yazmalı bence; firmamız paslanan, kararan, küflenen, kırılan, çatlayan her şey müşteri hatasıdır ve garanti kapsamına girmez diye belirtmeli. Doğru dürüst yıkamayan çamaşır makinesi, kokan pis bırakan bulaşık makinesi, geceleri buzları eritmede takır tukur sesler çıkaran buzdolabı, yarinde durmayan kurutma makinesi lazım ise Bosch tam aradınızı karşılar. Servis garanti kapsamında bile ücretlidir ve parçaları fahiş fiyatlardır. Örnek gövde ve körük değişimine 700 lira ücret isterler. Garantiniz veya 7 yıl garantiniz hiçbir şeye yaramaz. Allah Bosch eline düşürmesin. Bana söyleyenleri ve bur da yazanları ciddi almadım siz uzak durun.

 • Bosch Temsilcisi21 Şubat 2018

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları