24 Ocak 2014
Yorum Yap
#2254591

Bosch Parça Temininde Çok Yavaş

Antalya gibi, mahrumiyet bölgesi olmayan bir şehirde, satın alınalı henüz 1 sene olmamış bir buzdolabında meydana gelen bir arıza için Bosch, yaklaşık "3 Hafta" parça temin süresi bildirmektedir. Gerekçeleri ise parçanın yurt dışından gelecek olmasıdır. Bosch Türkiye gibi bir ülkede elinde yedek parça "bulundurmamaktadır." Bu marka, bundan böyle parça temininden emin olamadığımız firmalar arasındadır. Bu tavrın, konunun her türlü sosyal mecrada dile getirilmesi gibi bir bedeli olduğunu ve Hamburg'da yaşayan bir kişiye reva görmediğiniz uygulamaları bu ülkenin vatandaşına da reva göremeyeceğinizi hatırlatırım.

Onur Onur 249 Okunma

Cevaplar

 • Onur06 Şubat 2014

  Bu teşekkür hiç bir şekilde Bosch ile ilgili olmayıp sadece iyi niyetle sorunları çözmeye çalıştığına inandığım A.T. Hanım için yazıldı. Bu firmanın herhangi bir ürününe artık bırakın para vermeyi, bedava dahi olsa evimde yer yok. Bu tüm yakın çevrm için de geçerli olacak, emin olabilrsiniz. Maddi kaybım var ama kendimi tecrübe satın almış olarak kabul ediyorum. Ayıp, siz bu markayı ne hale getirmişsiniz? Bu marka artık o bildiğimiz Bosch değil. Bu sitedeki sıralamanızdan da (5.lik) belli oluyor, zaten toplamda yaygın 5 marka var. Herkese sorunsuz günler diler, sikayetvar.com 'a çok teşekkür ederim.

 • Onur28 Ocak 2014

  Servis Personeli ve Müşt. Hizmetleri Hattı çok acemi ve duyarsız.

 • Onur24 Ocak 2014

  Bununla beraber ancak resmi kurumlar yazışmalarında şahıslara hitaben Bilgilerinizi rica ederiz yazarlar. Siz resmi kurum musunuz? Bu detayı, binlerce şikayete göndermek üzere hazırladığınız robot cevabınızı hazırlamadan önce koskoca firmada kimse size hatırlatmadı mı?

 • Onur24 Ocak 2014

  Otomatik cevaplarla, ve 5 telefon görüşmesinden sonra kir pas içinde getirilip, yer darlığından dolayı oturma odamın ortasında duran ikame saçma sapan buzdolabı temininizin sorunları çözdüğüne inanıyorsanız naifliğiniz şaşırtıcı düzeyde demektir.

 • Bosch Temsilcisi24 Ocak 2014

  Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler