25 Şubat 2013

Bosch Ömürlük Denilen Makinenin Parçası 2. Ayda Değişti!

17.12.2012 tarihinde Bosch sms69u78eu bulaşık makinesi alma gafletinde bulundum.tanıtım broşürlerinde ;kurutma esnasında zeolit minerali mak. içindeki nemi emerek bunu ısı enerjisine çevirir.yıkama esnasında bulaşık mak.içindeki sıcak hava ile ısınan mineral tekrardan kullanılabilir hale gelir ve bu döngü sayesinde bulaşık makinesinin ömrü boyunca değiştirilmesine gerek kalmaz.' denilen makinemin zeolit sistemi bozulduğu için servis zeolit sistemini değiştireceğiz dedi.


2 aylık makine için parça değişimi ne demektir?hemde reklamını yaptığınız 'as özellik' diye sunduğunuz astronomik rakamlarla sattığınız'zeolit kutusunu'değiştirmek?!!zeolit özellikli bul.mak.bosch tarafından değişimi şarttır.

İşil 425 Okunma

Cevaplar

  • İşil26 Şubat 2013

    Bosch yetkilileri beni arayarak 2 aylık makinemin zeolit bölümünün değiştirileceğini söylediler bunundan ancak 15 gün sonra olabileceği konusu bir sorunken, 18 Şubat'tan bu yana bulaşık makinem çalışmıyor 1 Mart'ta servisin geleceği ve makinemi alıp götüreceklerini ve bana teslim edileceği tarihin de belirsiz olması da ayrı bir sorun, 2 aylık makineye madem değişim yapmıyorsun o zaman beni niye 15 gün mağdur ediyorsun!! Madem ürününüzün arkasındasınız o zaman 2 aylık makinenizde oluşan sorunu da bir an önce giderin.!!!

  • Bosch Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Şikayet konusu olayımızda tüketicimizin 14.12.2012 tarihinde satın aldığı Bulaşık Makinesinde mevcut olan arızasının parça değişimi yapılarak giderilebileceği hususu kendisine bildirilmiş olup,, tüketicimiz cihazın onarımına izin vermediğinden herhangi bir işlem yapılamamıştır. Tüketicimiz, onarımı kabul ettiği takdirde gerekli işlem derhal yapılacak olup cihaz faal hale getirilecektir. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

  • Bosch Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön