07 Mayıs 2013 #1784323

Bosch Ocak Yüzeyinde Çizik!

3. ayda satın almış olduğum Bosch marka cam ocağın yüzeyinde 5 cm bir çizik var. Bu çizik ilk montaj aşamasında gözle görünmeyecek biçimdeydi. Hiç kullanmadık. 5. ayda üzerinde ki davlumbazın ışığını açınca çiziği fark ettik.


Üzerine ışık tutmadıkça görünmeyen bu hatayı Bosch ücretli şekilde cam yüzeyi değiştirerek telafi etmeye çalışıyor. Hasarsız teslim aldığımıza dair bir belgenin olduğunu söylüyorlar. Ama dediğim gibi gün ışığı ile fark edilmeyen yalnızca üzerine ışık tutulunca fark edilen bir hasar mevcut.


Tüm ürünleri teslim aldığımızda her yerine ışık tutup kontrol etmek mantıklı bir davranış olmazdı sanırım. Bu problemin ücretsiz giderilmesi hususunda bir çaba göstermediler.

İnan 347 Okunma

Cevaplar

  • İnan10 Mayıs 2013

    Var olan sorun ücretsiz şekilde cam yüzeyin değiştirilmesi ile giderilmiştir. Değişime gelen teknik personel nezdinde ilginize teşekkür ederiz.

  • Bosch Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön