09 Kasım
#12933225

Bosch Ocak Gözleri Paslandı!

Bosch marka serie 2 cam 4 gözlü ocak aldım. Henüz 1. temizlememde ocağın gözleri başlandı. Servise başvurduğumda gelen cevap her zamanki gibi 'kullanıcı hatası'. Şu izleri mevcutmuş! Ocağın gözlerini su ve deterjan ile temizleyip kuruladıktan sonra ocağa koyup ocak gözlerini de kuruşun diye yakıp bir süre beklememe rağmen paslanan ocak gözlerini neyle nasıl yıkamalıydım bilmiyorum. Keşke kullanım kılavuzuna yıkamayınız yazsaydınız. Ocağı aldığın bayide bulaşık makinesinde da yıkayabilirsiniz denmesine rağmen elimde bu şekilde yıkadığım halde 1. Haftada paslandı. Pişman olmamak için alınan muadillerinin 5 katı fiyatlı bir ocakta ve markada bunu yaşamak tam bir trajedi. Hatalı ürününüzün sorumluluğunu almamanız da şu halde gayet doğal. Teşekkürler Bosch!

Zeynep Zeynep 2.061 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zeynep'in Teşekkür Mesajı12 Kasım

    Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme olumsuzken sikayetvar.com a yazdığım sikayetr geri dönüş olarak arandım ve öncelikle ocak gözlerini ücretli değişim teklif edildi; sonra %50 indirimli teklif edildi ve en sonunda görüşme sağladığım hanımefendi anlayış göstererek 1 defaya mahsus ücretsiz destek olabileceklerini belirtti. Umarım değişen parçalarda aynı problemi yaşamam. 2 gün sonra servis tarafından yeni parçalar teslim edildi. Kısa surede destek olduğunuz için teşekkürler.

  • Bosch Temsilcisi09 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları