15 Şubat 2013

Bosch Ocağın Çakmağı Kendiliğinden Çalışıyor!

10 ay önce Bosch Ankanstre set (ocak-fırın-davlumbaz) aldım, aldığım günden beri ocağın çakmağı kendiliğinden çakıyor. bu sorunu yine Bosh marka olan buzdolabının kapağı kapanınca yapıyor. tek sefer çakıyor. davlumbazı açıp kapatınca yine aynı sorun. sürekli bir çakma olmuyor sadece buzdolabı kapağını kaparken ve davlumbazı çalıştırırken bu sorun oluşuyor.

Günde 4-5 sefer ocak çakmağı bu sorunu veriyor. servis bu soruna bir çözüm bulamadı. parçalarda bir sorun olup olmadığına bakmadılar bile. bu ayıplı ürünün yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.
Evde doğalgaz kullanmaktayım sürekli bu şekilde çakan bir ocak çakmağının oluşturduğu riski siz hesaplayın .

Ferzan 2.855 Okunma

Cevaplar

  • Ferzan14 Mart 2013

    Cihaz için gereken yedek parça değişiminden sonra cihazın ellektirik sorunu çözüldü. Bosch' a ve tüm çalışanlarına gösterdikleri ilgi emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

  • Bosch Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Şikayet konusu olay ile ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

  • Bosch Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön