29 Ağustos 2013 #1983128

Bosch Ocağımın Düğmeleri Eriyor!

2009 yılında almış olduğum ocağımın garanti süresi bitmeden orta büyüklükteki ocaklara yakın düğmeler sıcaklığın etkisiyle eridi. Yetkili servis düğmeleri garanti kapsamında ücretsiz olarak değiştirdi. Yaklaşık 2 yıl içinde yine aynı düğmelerim eridi. Yetkili servis bu kez düğmeler için adet başına 24 TL ücret talep etti.


Bunun üzerine Bosch yetkilerine durumu ilettim. Teknik elemanları evime gelip kullanıcı hatası olup olmadığını kontrol ettiler. Bosch firması tekrar konuyla ilgili bana döndüler. Bana bu orta büyüklükteki ocakları gerekmedikçe kullanmamı söylediler. Ben de bu ocağın kusurlu mal olduğunu belirttim ve ocağımın ücretsiz olarak değiştirilmesini istedim, fakat kabul edilmedi.

Metin 443 Okunma

Cevaplar

  • Metin03 Eylül 2013

    Bosch firması maalesef ürün arızalarıyla ilgili müşteri memnuniyetini dikkate almamaktadır.Sahip olduğum Bosch ürünlerini, değişimleri gerektiğinde kesinlikle başka markaları tercih edeceğim ve de eşe dosta Bosch ürünlerini bu tutumları yüzünden tavisye etmeyeceğim.

  • Metin29 Ağustos 2013

    Şikayetim üzerine Bosch iletişim merkezinden beni aradılar.Yapmış olduğum görüşmede maalesef firma yetkilisi mağduriyetimi kalıcı olarak gideremeyeceklerini sadece indirimli düğme tedarik edebileceklerini söyledi. Sizlerden ricam mağduriyetimin kalıcı olarak giderilmesi için gerekenin yapılmasıdır.

  • Bosch Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön