23 Kasım 2017 #9815893

Bosch Müşteri Hizmeti, Memnuniyeti, Geri Dönüş, İlgi, Onarım, Geri Bildirim Yok, Sadece Ürün Satışı

6 Kasım 2017 tarihinde Bosch marka buzdolabı satın aldık. Montaj yapılıp dolap çalıştırıldıktan 2 saat sonra başladı şikayetimiz. Dolap koku yapıyordu. 4446333 numaralı çağrı merkezini aradık ertesi gün servis geldi spreyle 2 gün bile kullanılmayan dolabı temizledi parfüm kokusu gider gitmez 2 saati bulmadan yine dolap eski haline döndü kapağı açar açmaz o koku burnunuza geliyor keskin karışık bir gıda kokusu halbuki dolabın kendisini temizlemesi gerekmiyor mu? Gecesi ise sanki dolabın içine ateş böceği kaçmış gibi 15 metre uzaktan gelen harıl harıl çalışan bir dolap sesi ve ben bu dolabı günün çeşitli saatlerinde ses kaydına videoya çektim ertesi gün yine servis koku ve gürültü için geldi videolar dinletildi bana atar mısınız dendi ve gidildi ertesi gün yine çağrı merkezini aradım dolap kurulalı daha 5 gün olmamış iade talep ettim maalesef dendi ama sorun giderilecek mi o da yok.

Manolya 2.382 Okunma

Cevaplar

 • Manolya24 Kasım 2017

  Bosch marka buzdolabı için 12 gün sonra aradılar ses koku normal bir şey yapamayız diye! Neyi normal acaba kime göre sanki biz hiç buzdolabı kullanmamışız modundalar. Siz siz olun asla almayı düşünmeyin çünkü ürünü hiçbir şekilde kabul etmiyor normal deyip içinden çıkıyor sadece zaman geçsin diye uğraşıyor 30 günlük süre. Daha fazla uğraşmanın anlamı yol Tüketici Mahkemesine başvurmaya karar verdik şimdi videolarına yüklüyorum siz karar verin normal mi diye. Aldığımıza pim pişman olduk o para iade edilecek başka oluru yok. Ayıplı malına sahip çık Bosch.

 • Manolya23 Kasım 2017

  Buzdolabını alalı sadece 2 hafta oluyor dolap evde ancak şikayet, talep 12 gündür inceleme aşamasında geri bildirim olacak deniliyor acaba incelenen ne bu bilinmiyor ve geri dönüş Yok. Biz ise Tüketici Mahkemesine başvurmaya karar verdik çünkü Bosch bizi oyalıyor zaman geçirmeye çalışıyor iade hakkımızın 30 gün olduğunu bildiği için resmen bizi oyalıyor siz siz olun asla Bosch tercih etmeyin eski ilgi kalite kalmamış biz bunu anladık teşekkürler. (Not:Buzdolabı montajının ertesi günü arayıp servis memnuniyeti için rahatsız edeceğinize onun için zaman kaybı yapacağınıza müşterinin şikayetine çözüm bulup sorunu giderin hiç inandırıcı olmuyor çünkü bu şekilde)

 • Manolya23 Kasım 2017

  İade kabul edilmedi öyle bir hakkım yokmuş gibi yetkililer inceliyor en kısa sürede sizi arayacağız 444 lü bir numaradan. Üzerinden 2 gün geçti ancak yine herhangi bir dönüş Yok yine servis talep ettik servis formu edinmek amacıyla daha önce 3 kere gelen servis herhangi bir form bırakmamıştı daha sonrasında arayıp istediğimizde bize getirin neden bırakmadınız dediğimizde ise sildiklerini söylediler gerekçe ise herhangi bir işlemin yapılmaması be hakla bunu yaptınız dediğimizde ise herhangi bir cevap Yok ve bütün bunlar 1 hafta içinde oluyor tekrar servis çağrıldı bu sefer üst düzey servis elamanı koku ve gaz fanından ses geliyor dedi arayacaklar yetkililer sizi yarın dedi iade talep ediyorum dedim servis bilgi formu aldım ve gitti ertesi gün yine arayan falan olmadı ve biz yine aradık ancak yine döneceğiz size inceleme aşamaşında dendi dolap evde ve alalı 2 hafta oldu neyi inaşamasındab

 • Bosch Temsilcisi23 Kasım 2017

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön