09 Eylül
#12571850

Bosch Markasının Servis Sorunu!

Beyaz eşya satarken harika olduğunu belirten Bosch, servis için de ilgisiz demeli bence.


20 25 gün önce gerçekleşen buzdolabımızın alt kapak yapıştırma cam hasarı sebebi ile, 444 63 33 telefon numaralı Bosch çağrı merkezi ile iletişime geçerek parça siparişinin verilmesini talep ettim.


Ardından servis beni arayarak, parçanın sipariş edildiğini, geldiğinde iletişime geçeceklerini belirttiler. Yaklaşık 1 hafta sonra tekrar çağrı merkezi ile iletişime geçtiğimde parçanın servise geldiğini belirttiler ve servisin beni arayacağını ifade ettiler.
Sanırım 2 haftadır servis benimle iletişime geçmedi.


Ayrıca 5 Eylül tarihinde tekrar çağrı merkezini arayarak, 7 Eylül tarihi için randevumun oluşturulmasını sağladım.


7 eylül tarihinde 2 defa çağrı merkezini aramama rağmen, ilgili servis yetkililerinin benimle 7 eylül tarihi için kesinlikle iletişime geçeceklerini söylemelerine rağmen, herhangi bir dönüş sağlanmamıştır. İşimi gücümü bırakıp bütün gün servisi beklediğim için maddi kaybım da söz konusu olmuştur.


Dolayısı ile bu konuda hukuki olarak gereğini yapacağımı belirtmek isterim. Bütün çevreme Bosch markasının kabahatini anlatacağımı da ayrıca belirtmek istiyorum.


Bu denli ilgisizlik sebebi ile de markanıza kesinlikle teşekkür etmiyorum.

Han Han 643 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Han09 Eylül

    Ben artık firmanıza ilgi duymuyorum. Standart bildirim mesajı göndermeniz bile çok saçma olmuş. Hiçbir surette memnun değilim sizden. İyi dolap bozulmadı.

  • Bosch Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları