sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Bosch Markasının Fazla Ücret Talebi!

Büşra Büşra6 ay önce

08.10.2018 yılında evlilik nedeniyle aldığım, ücretini ödediğim buzdolabının bu ay evimize getirilmesini istedik, ancak buzdolabının satıştan kaldırıldığını öğrendik. Bunu bize söyleme gereği duymadıkları gibi buzdolabının ne iadesini alıyorlar ne de ona benzer bir buzdolabı öneriyorlar. Satıştan kaldırıldığını öğrendiğimiz buzdolabımızın kodu kgn46xw30n. 800 lira fark ile vereceklerini söyledikleri buzdolabı kgn56vw30n 'dir. Bu buzdolabının şu an 2019 Ağustos fiyatı 4699 TL. Biz 2018 fiyatıyla buzdolabımızı 4172 TL 'ye almıştık. Yani aradaki fark 527 TL! Hiçbir indirim yapmasalar dahi benden en fazla almaları gerek tutar bu! Hem mağdur ettiler hem ürünün iadesini almıyorlar hem yeni buzdolabını daha yüksek fiyat söyleyerek satmaya kalkıyorlar. Hiçbir çözüm sunmuyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Büşra 6 ay önce

Hiçbir şekilde yardımcı olunmadığı gibi üstüne size bayi istediği fiyattan buzdolabı satabilir dendi. Aldığım ürünün satıştan kaldırıldığını bana haber vermek zorunda da değillermiş! Asla Bosch marka hiçbir şey almayın asla! Çok çok kötü bir firma! Bayileri, müşteri ilişkileri her şeyi vasatın altında.

Bosch Logo Bosch 6 ay önce

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler