09 Şubat
#11562040

Bosch Marka Buzdolabı Kırılmaz Cam Yalanı...

Bosch marka (Glass Door) özellikte buzdolabı kullanıcısıyım. Buzdolabının üst kısmından kapak açıldığında 20 cm yükseklikte düşen tabak alt kapağa çarptı ve alt kapağın cami paramparça oldu. Bu buzdolabını alırken damperli camla kaplı olan kapakta kullanılan camın kırılma ihtimali yok dendi. Hatta logosunda çekiçle bile kırılmaz ibaresi var. Fakat en hassas vuruntuya bile dayanıksız. Çünkü bu kalın damperli camın üzerine düşen pasta tabağım kırılmadı cam tuz buz oldu.


Düşen cismin bile kırılmadığı bu kadar hassas darbede bile kırılan bu üründen ve firmasından şikayetçiyim. Hem diğer ürünlere göre daha fazla para ödeyerek aldığım bu ürünün yetkili servisi geldi. Kullanıcı hatası dedi. Cam için garantisi bittiği için 550 TL civarında ücretliydi. Safety Glass olarak satılan bu ürünü kesinlikle kullanmayacağım.

Yaşar Yaşar 2.798 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi09 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları